Kontakt

Om Landstreff Fredriksten

Landstreff Fredriksten er på kort tid blitt en av Norges største festivaler for russ. Arrangementet blir avholdt omkranset av idylliske omgivelser på Festningen i Halden. Med over 8000 festglade russ garanterer vi en uforglemmelig opplevelse!

Daglig leder

Lasse Kjønigsen
Mail: lasse@l-f.no
Mob: 400 77 656

Back office / Dugnads- og gruppeansvarlig

Adele Holt
Mail: adele@l-f.no
Mob: 469 71 914

Selger

Jon Carlsen
Trøndelag/Nord-Norge
Mail: Jon@l-f.no
Mob: 924 34 077

Selger

Marius Skaugård
Mail: marius@l-f.no
Mob: 406 18 515

Selger

Arjan Muaremi
Oslo/Rogaland/Hordaland
Mail: arjan@l-f.no
Mob: 926 15 030

Selger

Jesper Henriksen
Oslo/Rogaland/Hordaland
Mail: jesper@l-f.no
Mob: 954 66 977

Selger

Benedicte Andersen
Oslo/Rogaland/Hordaland
Mail: benedicte@l-f.no
Mob: 476 62 533

Selger

Oscar Antro Ojala
Oslo/Rogaland/Hordaland
Mail: oscar@l-f.no
Mob: 486 483 73

Selger

Leo Fosshaug
Romerrike
Mail: leo@l-f.no
Mob: 957 04 129